9 czerwca we Wrocławiu odbyła się piąta edycja największego networkingowego spotkania polskiego sektora fintech. FintechRejs gromadzi osoby zainteresowane rozwojem branży innowacyjnych usług finansowych oraz przedstawicieli najważniejszych podmiotów działających w tym sektorze.

Choć każdego roku na FintechRejs zjeżdżają się goście z całej Polski, tegoroczne wydarzenie było pod wieloma względami wyjątkowe. Uczestnicy FintechRejsu 2021 podkreślali, że możliwość wzięcia udziału w spotkaniu była dla nich ogromną przyjemnością, zwłaszcza po długim okresie przymusowej izolacji.

FintechRejs – jak wygląda spotkanie?

Wydarzenie tradycyjnie składa się z dwóch części – części merytorycznej oraz części networkingowej. Część merytoryczna opiera się przede wszystkim na prelekcjach specjalistów oraz panelach dyskusyjnych, w których udział biorą praktycy sektora. Każdego roku poruszane są palące dla branży tematy, omawiane są wyzwania stojące przed rynkiem, a także jego perspektywy. Specjaliści dzielą się również swoimi doświadczeniami i opiniami na temat aktualnego kształtu branży fintech w Polsce i na świecie.

Choć FintechRejs z pewnością zapewnia ogromną dawkę merytorycznej wiedzy, najbardziej wyczekiwanym punktem programu jest część networkingowa spotkania. Tradycyjnie już odbywa się ona na statku wycieczkowym. Rejs po Odrze w promieniach zachodzącego słońca, przy dźwiękach muzyki i wspaniałych trunkach zyskał już spore grono zwolenników. Nic w tym dziwnego, bowiem jest to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, dyskusji nad najnowszymi trendami i nowymi możliwościami na rynku, a przede wszystkim – do nawiązywania nowych relacji biznesowych,

FintechRejs to wydarzenie przeznaczone szczególnie dla przedstawicieli:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *