FinTech Rejs to największe wydarzenie networkingowe polskiego rynku FinTech. Każdego roku biorą w nim udział setki osób zainteresowanych aktualnymi trendami i możliwościami tego najszybciej rozwijającego się sektora finansowych rozwiązań online.

FinTech Rejs to wydarzenie organizowane z myślą o przedstawicielach sektorów związanych z rozwojem technologicznym innowacyjnych usług finansowych. Celem spotkania jest wymiana doświadczeń, nawiązywanie nowych relacji biznesowych, łączenie ludzi z branży i wsparcie w realizacji nowych pomysłów. Nadrzędnym pragnieniem, które przyświecało organizacji FinTech Rejsu, jest budowanie środowiska sprzyjającego rozwojowi innowacyjnych usług finansowych w połączeniu z najnowszymi technologiami.

FinTech Rejs skierowany jest do:

W ubiegłym roku podczas wydarzenia zarejestrowaliśmy 212 uczestników. W tym roku planujemy, iż odwiedzi nas minimum 250 osób.

FinTech Rejs – historia

FinTech Rejs po raz pierwszy odbył się w 2017 roku pod nazwą „Targi Usług i Produktów Rynku Fintech”. Dwa lata później event został przemianowany na „Fintech Day in Wrocław”, natomiast w 2020 roku największe wydarzenie networkingowe polskiej branży FinTech zyskało ostateczną nazwę – „FinTech Rejs”.

Już pierwsza edycja tego wyjątkowego wydarzenia zgromadziła wielu zainteresowanych, natomiast z biegiem lat liczba uczestników stale rosła. To dowód na to, że w czasie postępującej cyfryzacji spotkania twarzą w twarz nadal są ważne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *